Sākums > Jaunumi
jaunumi

Klientu ievērībai!

Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju un Veselības ministrijas rīkojumu Nr.59, kas stājas spēkā šī gada 27. martā, uz laiku tiek ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi ''Veselības centrs 4'' filiālēs un grupas uzņēmumos. Šajā laikā klientiem tiks nodrošināta neatliekamā medicīniskā un akūtā palīdzība, izmeklējumi un konsultācijas, kas sniegs iespēju saņemt medicīnisko palīdzību, piemēram, pēkšņu sāpju gadījumā.

jaunumi

Informācijai!

Mīļie klienti! "Diplomātiskā servisa medicīnas centrs" nepiedāvā PREVENAR 13 vakcīnu.

jaunumi

PACIENTU IEVĒRĪBAI!

Pievienots 16.03.2020

Pacientu un personāla drošības nolūkos ''Veselības centrs 4'' aicina pacientus iepazīties, un ievērot uzņēmuma īstenotos drošības pasākumus.

jaunumi

Ginekoloģe ar otām

Tā sanācis, ka pie manis vēršas pacienti, kuri vēlas kaut ko vairāk - iemācīties dzīvot saskaņā ar sevi, uzlabot veselību un nepalikt tablešu lietotāju līmenī,'' saka ginekoloģe Dita Baumane-Auza. Turpinot stāstu sēriju par ārstiem, kuri bez savas pamatspecialitātes palīdz pacientiem arī citādāk, jāpiebilst, ka šī daktere ir vēl vairāk nekā ''divi vienā'', jo praktizē gan kā mākslas terapeite, gan psihosomatikas ārste, gan piedāvā rekonektīvās terapijas sesijas. Lasiet rakstu žurnālā ''Veselība''.

jaunumi

Vakance: radiologa asistents vai radiogrāfers

"Diplomātiskā servisa medicīnas centrs" aicina darbā radiologa asistenti/u vai radiogrāferu rentgenu veikšanai.